Quatro LNB (for multiswitches); Number of outputs: 4 pcs F socket ;
| Type: | QUATRO |
| Input frequency: | 10.7 GHz ... 12.75 GHz |
| Output frequency: | 0.95 - 2.15 GHz |
| Oscillator frequency: | 9.75 GHz / 10.6 GHz |
| S/N ratio: | 0.2 dB |
| Number of outputs: | 4 pcs F socket |
| LNB switch: | ![]() |
| Gain : | 62 dB |
| Neck diameter: | 40 mm |
| Manufacturer / Brand: | INVERTO |
| Weight: | 0.180 kg |
| Dimensions: | 140 x 85 x 45 mm |
| Manufacturer / Brand: | INVERTO |
| Guarantee: | 2 years |