Support: WISUALARM / DAHUA ; Detection: heat ; Power supply: 100 ... 250 V AC ; Color: White ;
| Support: | WISUALARM / DAHUA |
| Detection: | heat |
| Alarm signaling: | |
| Temperature alarm level: | 54 °C ... 65 °C - Class A1 |
| Application: | Indoor |
| Power supply: | |
| Battery lifetime: | ~ 10 years |
| Main features: | |
| Housing: | Plastic (PC + ABS) |
| Color: | White |
| Operation temp: | -10 °C ... 55 °C |
| Weight: | 0.324 kg |
| Dimensions: | Ø 148.6 x 68 mm |
| Manufacturer / Brand: | WISUALARM / DAHUA |
| Guarantee: | 5 years |