Screen size: 34 " ; Native resolution: 3440 x 1440 px ; Aspect ratios: 21 : 9 ; Signal connectors: 2x DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.0, ;
| Screen size: | 34 " |
| Native resolution: | 3440 x 1440 px |
| Aspect ratios: | 21 : 9 |
| Matrix type: | VA, E-LED backlight, Matte matrix |
| Contrast: | 3500 : 1 |
| Brightness: | 300 cd/m2 |
| Viewable angles: | 178 ° horizontal 178 ° vertical |
| Response time: | 1 ms |
| Signal connectors: | |
| Number of displayed colors: | 16.7 M colors, 8 bit |
| Refresh frequency: | 200 Hz |
| Height adjustment: | 100 mm |
| Tilt adjustment: | -5 ° / 15 ° |
| Rotation angle: | -35 ° / 35 ° |
| Pivot: | ![]() |
| Monitor mounting standard: | VESA 100 |
| Parameters adjustment: | OSD - by monitor control keys |
| Main features: | |
| Power management: | Energy efficiency class F (Regulation (EU) 2019/2013) |
| Power supply: | 19 V DC / 3.42 A |
| Power consumption: | |
| Weight: | 7.3 kg |
| Dimensions: | 810.4 x 515.5 x 242.8 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 3 years |