Housing designed to safe DVRs storage; Material: Steel - powder painted ; Housing external dimensions: 430 x 550 x 113 mm ;
| Material: | Steel - powder painted |
| Color: | White |
| Tamper protection: | ![]() |
| Key closed: | ![]() |
| Housing external dimensions: | 430 x 550 x 113 mm |
| Suitable for DVRs: | with dimensions below : 440 x 360 x 80 mm |
| Main features: | |
| Weight: | 6.34 kg |
| Guarantee: | 2 years |