Main features: Selecting the ringer melody, ; Power supply: 2-Wire Hybrid interface ;
| Compatibility: | compatible with DAHUA analog video door-phone system |
| Shield: | ![]() |
| Main features: | |
| Housing: | Plastic (PC + ABS) |
| Color: | White |
| Power supply: | 2-Wire Hybrid interface |
| Power consumption: | ≤ 1 W Standby ≤ 5 W Operation |
| Operation temp: | -10 °C ... 55 °C |
| Weight: | 0.16 kg |
| Dimensions: | 160 x 92 x 26 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 3 years |