Mount designed to camera installation on a pole; Pole diameters range: Ø 67 ... Ø 127 mm ; Material: Stainless steel - powder painting ; Color: Gray ;
| Suitable for cameras: | Hikvision |
| Pole diameters range: | Ø 67 ... Ø 127 mm |
| Material: | Stainless steel - powder painting |
| Color: | Gray |
| Weight: | 0.88 kg |
| Dimensions: | 194 x 128 x 43 mm |
| Manufacturer / Brand: | Hikvision |
| SAP Code: | 302703635 |
| Guarantee: | 3 years |