Number of inputs: 9 pcs ; Number of outputs: 18 pcs ; Frequency range: 950 ... 2400 MHz - SAT, 5 ... 862 MHz - RTV ; Isolation between outputs: > 30 dB ; DC-transition: max. 2 A ;
| Number of inputs: | 9 pcs |
| Number of outputs: | 18 pcs |
| Frequency range: | |
| Insertion loss: | 1.2 dB - SAT 1.2 dB - RTV |
| Branch attenuation: | 13 ... 17 dB - SAT 15 dB - RTV |
| Isolation between outputs: | > 30 dB |
| DC-transition: | max. 2 A |
| Main features: | The die-cast metal body provides effective shielding and high mechanical resistance |
| Operation temp: | -20 °C ... 50 °C |
| Weight: | 0.76 kg |
| Dimensions: | 126 x 135 x 50 mm |
| Manufacturer / Brand: | TERRA |
| Guarantee: | 2 years |