LAN ports: 5 x RJ45 ; Transmission speed: 10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps ; Forwarding rate: 18.6 Mpps ; MAC addresses table: 4k ;
| LAN ports: | 5 x RJ45 |
| Management: | ![]() |
| LED diodes: | |
| Transmission speed: | 10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps : 5 LAN ports |
| Switching capacity: | 25 Gbps |
| Forwarding rate: | 18.6 Mpps |
| MAC addresses table: | 4k |
| Default IP address: | ![]() |
| Default admin user / password: | ![]() |
| Main features: | |
| Protections: | |
| Housing: | Desktop, Metal |
| Color: | Black |
| Power supply: | 12 V DC / 1.5 A (power adapter included) |
| Power consumption: | max. 5.38 W |
| Operation temp: | -10 °C ... 55 °C |
| relative humidity: | 5 % ... 95 % |
| Weight: | 0.71 kg |
| Dimensions: | 220 mm x 141 mm x 30 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 3 years |