LAN ports: 24 x (RJ45) 10/100/1000 Mbps ; Transmission speed: 10/100/1000 Mbps - 24 x Gigabit Ethernet ; Forwarding rate: 96 Mpps ;
| LAN ports: | |
| Management: | ![]() |
| Transmission speed: | 10/100/1000 Mbps - 24 x Gigabit Ethernet 10 Gb/s - 4 x port SFP |
| Switching capacity: | 128 Gb/s |
| Forwarding rate: | 96 Mpps |
| Jumbo Frame: | 9 kB |
| MAC addresses table: | 16k |
| Number of fan coolers: | 1 |
| Mobile phones support: | Android: Ruijie Reyee free application iOS (iPhone): Ruijie Reyee free application |
| Default IP address: | 10.44.77.200 |
| Main features: | |
| Operation temp: | 0 °C ... 50 °C |
| Permissible relative humidity: | 10 % ... 90 % (non-condensing) |
| Protections: | |
| Power supply: | 100 V ... 240 AC |
| Power consumption: | ≤ 28.028 W |
| Weight: | 2.90 kg |
| Dimensions: | 440 x 208 x 44 mm |
| Manufacturer / Brand: | RUIJIE / REYEE |
| Guarantee: | 5 years |