Management interface: Ruijie Cloud Central Management System ; Main features: VPN networks: IPsec VPN, Open VPN, L2TP VPN, PPTP VPN, WireGuard ;
| LAN ports: | |
| WAN interface: | 1 x WAN x 10/100/1000/2500 Mbps (RJ-45) |
| LED indicators: | 1x Status, 6x Link/Act |
| DDNS: | ![]() |
| DHCP server: | ![]() |
| USB port: | ![]() |
| Firmware update: | ![]() |
| Power supply PoE: | Power output - LAN ports : PoE (802.3af/at) max. 110 W (total) |
| Protections: | |
| Management interface: | |
| Mobile phones support: | Android: Ruijie Reyee free application iOS (iPhone): Ruijie Reyee free application |
| Main features: | |
| Power supply: | 54 V DC / 2.4 A (power adapter included) |
| Power consumption: | max. 130 W (at full load) |
| Operation temp: | 0 °C ... 40 °C |
| Permissible relative humidity: | 10 % ... 90 % (non-condensing) |
| Weight: | 0.63 kg |
| Dimensions: | 202 x 110 x 29 mm |
| Manufacturer / Brand: | RUIJIE / REYEE |
| Guarantee: | 2 years |