Resolution: 800, 1200, 1600 dpi ; Frequency band: 2.4 GHz ; Range: 10 m ; Sensor: Optical ; Power supply: 1 x 1.5V, type AA/LR6/FR6 battery ;
| Resolution: | 800, 1200, 1600 dpi (adjustable) |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Range: | 10 m |
| Sensor: | Optical |
| Power supply: | 1 x 1.5V, type AA/LR6/FR6 battery (not included) |
| Main features: | |
| Weight: | 0.06 kg |
| Dimensions: | |
| Manufacturer / Brand: | UNITEK |
| Guarantee: | 2 years |