Type: Decreasing the voltage, DC/DC ; Power voltage: 12 V ... 24 V DC ; Output voltage: 5 V DC ; Output current: 3 A (max) ; Power: 15 W (max) ;
| Type: | Decreasing the voltage, DC/DC |
| Power voltage: | 12 V ... 24 V DC |
| Output voltage: | 5 V DC |
| Output voltage adjustment: | ![]() |
| Output current: | 3 A (max) |
| Power: | 15 W (max) |
| Application: | Permanent power supply of the car camera |
| Weight: | 0.106 kg |
| Dimensions: | 55 x 34 x 16 mm Length of the cables : |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |