Suitable for cameras: BCS ; Material: Aluminum ; Color: White ; Distance from mounting surface: 60 mm ;
| Suitable for cameras: | BCS |
| Material: | Aluminum |
| Color: | White |
| Distance from mounting surface: | 60 mm |
| Weight: | 0.85 kg |
| Dimensions: | 143 x 143 x 60 mm |
| Manufacturer / Brand: | BCS |
| Guarantee: | 2 years |