"Index of Protection": IP68 ; Type (size): 3/4 " ; Cable diameter: Ø 10 ... 17 mm ;
| "Index of Protection": | IP68 |
| Type (size): | 3/4 " |
| Cable diameter: | Ø 10 ... 17 mm |
| Material: | Plastic (ABS) |
| Color: | Black |
| Weight: | 0.02 kg |
| Dimensions: | Ø 36 x 44 mm |
| Guarantee: | 3 years |