Cable: USB-C plug. / RJ-45 plug. ; Length of the cable: 5 m ;
| Cable: | USB-C plug. / RJ-45 plug. |
| Material: | Aluminum |
| Length of the cable: | 5 m |
| Color: | Black + Silver |
| Main features: | |
| Cable diameter: | ~ 6 mm |
| Weight: | 0.190 kg |
| Manufacturer / Brand: | UNITEK |
| Guarantee: | 2 years |