Support: DAHUA ; Detection: heat ; Power supply: 12 V DC ; Color: White ;
| Support: | DAHUA |
| Detection: | heat |
| Alarm signaling: | |
| Temperature alarm level: | 62 °C ± 3 °C - Class A2R |
| Application: | Indoor |
| Power supply: | |
| Main features: | |
| Housing: | Plastic (PC + ABS) |
| Color: | White |
| Operation temp: | -10 °C ... 50 °C |
| Weight: | 0.055 kg |
| Dimensions: | Ø 100 x 50 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 5 years |