Suitable for cameras: UNIVIEW ; Material: Aluminum ; Color: White ; Distance from mounting surface: 38 mm ;
| Suitable for cameras: | UNIVIEW |
| Material: | Aluminum |
| Color: | White |
| Distance from mounting surface: | 38 mm |
| Weight: | 0.24 kg |
| Dimensions: | 131 x 126 x 38 mm |
| Manufacturer / Brand: | UNIVIEW |
| Guarantee: | 3 years |