Frequency range: 5G antenna : 600 ... 960 MHz, 1400 ... 6000 MHz GNSS antenna : 1164 ... 1189 MHz, 1559 ... 1606 MHz ; Connectors: 5 x SMA plug. ; Cable: 5 x 3 m - 4x ALS302 / 1x RG174 ; Gain : 4.9 dBi - 5G antenna 17 ± 2 dB - GNSS antenna ; Impedance: 50 Ω ;
| Frequency range: | |
| Connectors: | 5 x SMA plug. |
| Cable: | 5 x 3 m - 4x ALS302 / 1x RG174 |
| Gain : | |
| Impedance: | 50 Ω |
| Main features: | Mounting with integrated M27 thread |
| "Index of Protection": | IP67 |
| Weight: | 0.793 kg |
| Dimensions: | Ø 167 x 60 mm Housing |
| Manufacturer / Brand: | Teltonika |
| Guarantee: | 2 years |