Compatibility: IP Hikvision modular video doorphones ; Shield: 10.1 " - capacitive touch screen ; Resolution: 1920 x 1200 ; Internal memory: 16 GB (built-in) ; Main features: Module Wi-Fi - IEEE802.11 ax/b/g/n, Wi-Fi 6, 2 x Relay output NO/NC : 30 V DC / 1 A Second Ethernet interface (for integration with IoT / Smart Home systems), Bidirectional communication, Echo suppression and reduction / digital noise reduction, Automatically capture and save photos if there is no response to the bell button, ; Alarm inputs: 8 ; Power supply: 12 V DC / 2.5 A, PoE (802.3at) ;
| Compatibility: | IP Hikvision modular video doorphones |
| Shield: | 10.1 " - capacitive touch screen |
| Resolution: | 1920 x 1200 |
| Internal memory: | 16 GB (built-in) 4 GB RAM |
| Main features: | |
| Controlling: | capacitive touch screen |
| Default administrator password: | ![]() |
| Default password for securing the zone: | ![]() |
| Alarm inputs: | 8 |
| Alarm outputs: | 2 |
| Power supply: | |
| Power consumption: | ≤ 24 W |
| Color: | Black |
| Operation temp: | -10 °C ... 50 °C |
| Weight: | 0.555 kg |
| Dimensions: | 247 x 156 x 24 mm |
| Supported languages: | Polish, English, Bulgarian, Czech, French, Spanish, Dutch, German, Portuguese, Russian, Romanian, Turkish, Ukrainian, Hungarian, Italian |
| Manufacturer / Brand: | Hikvision |
| SAP Code: | 305306160 |
| Guarantee: | 3 years |