View angle: 121 ° ; Speaker; Microphone; Memory: External: microSD cards socket (card is not included) ; Max. capacity of memory card: 128 GB ; Resolution of recording video files: 1920 x 1080 1080p, Full HD @ 30 fps ; Main features: Built-in Wi-Fi module, G-Sensor - impact and hard braking sensor ;
| Sensor: | 1/3.0 " CMOS |
| View angle: | 121 ° |
| Display: | ![]() |
| Speaker: | ![]() |
| Microphone: | ![]() |
| LED illuminator: | ![]() |
| IR illuminator: | ![]() |
| Memory: | External: microSD cards socket (card is not included) |
| Max. capacity of memory card: | 128 GB |
| Image compression method: | H.265 |
| Resolution of recording video files: | 1920 x 1080 - 1080p, Full HD @ 30 fps |
| Operation modes: | |
| Mobile phones support: | |
| Main features: | |
| Power supply: | |
| Weight: | 0.042 kg |
| Dimensions: | 80 x 48 x 29 mm |
| Manufacturer / Brand: | DAHUA |
| Guarantee: | 2 years |